OPENDEURACTIES I 7 - 19 SEPTEMBER
Promoties

Nieuwe Opel Corsa GSE: 281 pk sterke elektrische hot hatch

Opel brengt de sportieve Corsa-traditie terug met de nieuwe Corsa GSE. Deze volledig elektrische hot hatch levert 207 kW (281 pk) en 345 Nm, sprint volgens de voorlopige fabrieksgegevens in 5,5 seconden van 0 naar 100 km/u en haalt 180 km/u. Opel kondigt de bestelstart aan voor september 2026, maar de definitieve Belgische prijs en concrete beschikbaarheid bij Imacar zijn nog niet bevestigd.

Opel Corsa GSE bij Imacar Bornem, Dendermonde, Sint-Niklaas en Wetteren

Opel Corsa GSE krijgt 281 pk en een Torsen-sperdifferentieel

De Corsa GSE gebruikt een synchrone elektromotor met 207 kW (281 pk) en 345 Nm koppel. De aandrijving gaat naar de voorwielen en Opel monteert een Torsen-sperdifferentieel om de beschikbare kracht gecontroleerd op het asfalt te zetten. Een verlaagd sportchassis, aangepaste assen en stabilisatorstangen, hydraulische aanslagrubbers en een specifiek afgestemde stuurinrichting moeten voor een directer rijgedrag zorgen.

Ook de remmen zijn op de extra prestaties afgestemd. De Corsa GSE krijgt vierzuiger-prestatieremmen met opvallende gele Alcon-remklauwen. De 18-inch velgen worden gecombineerd met Michelin Pilot Sport 4S-banden in de maat 215/40 R18.

Drie rijmodi voor prestaties of efficiëntie

Via drie rijmodi past de Corsa GSE zijn karakter aan. In Sport is het volledige vermogen van 207 kW beschikbaar. Normal beperkt het vermogen tot 170 kW (231 pk), terwijl Eco 140 kW (190 pk) en 300 Nm levert. De topsnelheid bedraagt volgens Opel 180 km/u in Sport en Normal en 150 km/u in Eco.

De lithium-ionbatterij heeft een capaciteit van 54 kWh, waarvan 51 kWh bruikbaar. Opel geeft voor de Corsa GSE een voorlopig gecombineerd WLTP-verbruik van 16,0 tot 17,0 kWh/100 km op. Een definitief WLTP-rijbereik vermeldt het Belgische persbericht nog niet. Het temperatuurbeheer van de batterij werd aangepast aan de hogere prestatie-eisen van de GSE.

Opel Corsa GSE bij Imacar Bornem, Dendermonde, Sint-Niklaas en Wetteren

Sportieve details binnen en buiten

De prestaties krijgen ook een herkenbare verpakking. De Corsa GSE onderscheidt zich met specifieke voor- en achterbumpers, bredere wielkasten, zwarte accenten, een zwart dak en een zwarte achterspoiler. GSE-belettering en de gele remklauwen maken de sportieve uitvoering verder herkenbaar.

Binnenin voorziet Opel GSE Performance-sportzetels met Alcantara-accenten en geïntegreerde hoofdsteunen, gele veiligheidsgordels, aluminium sportpedalen en een met Alcantara bekleed stuurwiel. Het centrale 10-inch touchscreen kan specifieke prestatiegegevens tonen, waaronder G-krachten, acceleratiewaarden en informatie over het accubeheer.

Ook bruikbaar in het dagelijkse verkeer

Naast de sportieve uitrusting voorziet Opel comfort- en rijhulpsystemen zoals verwarmde zetels en een verwarmd stuurwiel, navigatie, een 180-gradencamera, adaptieve cruisecontrol en Keyless Entry & Start. De bidirectionele boordlader ondersteunt bovendien Vehicle-to-Load (V2L), zodat de hoogspanningsbatterij externe elektrische apparaten kan voeden. Voor de volledige V2L-functionaliteit is een afzonderlijke adapter nodig.

Wanneer is de Opel Corsa GSE beschikbaar?

Opel meldt dat de Corsa GSE vanaf september 2026 te bestellen is en in oktober zijn beurspremière beleeft op het Autosalon van Parijs. Tegelijk benadrukt de constructeur dat de technische gegevens nog voorlopig zijn en dat de wagen op het moment van de aankondiging nog niet gehomologeerd of verkrijgbaar was. Een Belgische catalogusprijs en concrete levertermijnen zijn nog niet meegedeeld.

Wil je intussen de huidige Opel Corsa ontdekken of op de hoogte blijven van het Opel-aanbod? Bekijk dan de Opel-pagina van Imacar. Voor vragen over de toekomstige Corsa GSE kan je ook contact opnemen met Imacar. Zodra de Belgische prijs en beschikbaarheid officieel bevestigd zijn, kunnen we je gericht informeren.

Veelgestelde vragen over de Opel Corsa GSE

Hoeveel vermogen heeft de Opel Corsa GSE?

De nieuwe Corsa GSE levert maximaal 207 kW (281 pk) en 345 Nm koppel. Daarmee is dit de krachtigste productie-Corsa tot nu toe.

Hoe snel accelereert de Corsa GSE?

Volgens de voorlopige fabrieksgegevens accelereert de Opel Corsa GSE in 5,5 seconden van 0 naar 100 km/u. De topsnelheid bedraagt maximaal 180 km/u.

Welke batterij heeft de Opel Corsa GSE?

De elektrische hot hatch heeft een lithium-ionbatterij van 54 kWh, met 51 kWh bruikbare capaciteit. Een definitief WLTP-rijbereik is in de Belgische aankondiging nog niet opgegeven.

Wat kost de Opel Corsa GSE in België?

Een officiële Belgische prijs is op dit moment nog niet bekendgemaakt. Opel kondigt wel een bestelstart vanaf september 2026 aan.

Opel Corsa GSE bij Imacar Bornem, Dendermonde, Sint-Niklaas en Wetteren