Imacar Wetteren De Keukeleire

Zuidlaan 123
9230 Wetteren
BE 0434.023.134

T 09 369 04 22
F 09 368 04 10
wetteren@imacar.be

Peugeot Citroen Imacar select
Dominique Dossche
Dominique Dossche
Siteverantwoordelijke
09 369 04 22
Dominique.Dossche@imacar.be
Steven Neefs
Steven Neefs
Commercieel raadgever
09 365 77 06
steven.neefs@imacar.be
Kim Van Cant
Kim Van Cant
Commercieel raadgever
09 365 77 09
kim.vancant@imacar.be
Joris Cnudde
Joris Cnudde
Commercieel raadgever
09 365 77 04
joris.cnudde@imacar.be
Philip Verbaere
Philip Verbaere
Fleet Manager
0475 46 09 74
philip.verbaere@imacar.be
Myriam Janssens
Myriam Janssens
Fleet Manager
0473 80 88 48
myriam.janssens@imacar.be
Peter Michiels
Peter Michiels
Magazijn/wisselstukken
09 365 77 02
magazijn.wetteren@imacar.be
Kimberlie Van Wettere
Kimberlie Van Wettere
Receptie naverkoop
09 365 77 01
receptie.wetteren@imacar.be
Emy Pauwels
Emy Pauwels
Receptie naverkoop
09 365 77 01
emy.pauwels@imacar.be
Hervé De Braekeleer
Hervé De Braekeleer
Marketing Manager
03 780 33 66
marketing@imacar.be

Uw auto, uw trots? Dat begrijpen we bij Imacar De Keukeleire maar al te goed. Want ons hart klopt al meer dan 50 jaar voor knappe, solide wagens. Net daarom verdelen wij Peugeot en Citroën - synoniem voor compromisloze kwaliteit, doorgedreven design en een intuïtieve rijervaring.

Die voorliefde delen we graag met u. Door de portieren van onze Peugeots en Citroën uitnodigend open te zwaaien. En door u én uw wagen te omringen met een vlotte service. Zo leveren wij - naast opmerkelijke wagens - ook al een halve eeuw tevreden klanten af.

In onze ruime showroom kan u het volledige Peugeot- en Citroën-gamma in alle rust ontdekken. Onze ervaren verkopers staan u graag met raad en daad bij, bij het uitkiezen van een nieuwe wagen. Zij regelen met plezier een testrit voor u in de Peugeot of Citroën van uw dromen.

Voor hen die snel een nieuwe wagen nodig hebben, beschikken wij bovendien over een ruim aantal stockwagens en Imacar Select occasies die vrijwel direct geleverd kunnen worden.

Ook de professionals onder jullie krijgen bij ons alle aandacht. Voor al uw vragen rond mobiliteit heeft u slechts één aanspreekpunt, de medewerkers van onze fleetafdeling. Zij handelen snel en professioneel en geven u een gedegen advies met betrekking tot uw investering.

Ik wil gecontacteerd worden

In onze Privacy Policy informeren we u over de gegevens die wij verzamelen wanneer u onze website bezoekt en waarvoor we die gebruiken.

Openingsuren

Showroom

Maandag tem vrijdag: 8u30 - 18u30
Zaterdag: 9u00 - 16u30

Receptie naverkoop

Maandag tem vrijdag: 7u45 - 18u00
Zaterdag: enkel op afspraak

Magazijn wisselstukken

Maandag tem vrijdag: 8u00 - 17u00

Expertise & ervaring
Familiebedrijf
Integrale & flexibele aanpak
Grote geografische spreiding
compleet aanbod
Klantgerichtheid
Imacar Chat