IMACAR Sint-Niklaas Vanhoecke

Prins Boudewijnlaan 117
9100 Sint-Niklaas

T 03/778.03.03

Peugeot Citroen DS Automobiles Opel Imacar select
Dirk Huyck
Dirk Huyck
Siteverantwoordelijke
dirk.huyck@imacar.be
Yves Closson
Yves Closson
Sales Manager Select
03/780.33.69
yves.closson@imacar.be
Bart Blommaert
Bart Blommaert
Sales Manager
03/780.34.34
bart.blommaert@imacar.be
Blerta Qorolli
Blerta Qorolli
Commercieel Raadgever - DS
03/780.33.55
blerta.qorolli@imacar.be
Bart Heirbaut
Bart Heirbaut
Verantwoordelijke werkplaats
03/780.33.44
bart.heirbaut@imacar.be
Jan Berghmans
Jan Berghmans
Verantwoordelijke naverkoop
03/780.33.49
jan.berghmans@imacar.be
Ivo Van Vlerken
Ivo Van Vlerken
Verantwoordelijke magazijn en sneldienst
03/750.95.09
ivo.vanvlerken@imacar.be
Panida Thierens
Panida Thierens
Coördinator afleveringen
03/780.33.59
panida.thierens@imacar.be
Tanya Baeyens
Tanya Baeyens
Boekhouding
03/780.33.52
tanya.baeyens@imacar.be
Catharina De Rooster
Catharina De Rooster
HR manager
03/780.34.32
catharina.derooster@imacar.be

Ik wil gecontacteerd worden

In onze Privacy Policy informeren we u over de gegevens die wij verzamelen wanneer u onze website bezoekt en waarvoor we die gebruiken.

Openingsuren

Showroom

Maandag tem vrijdag: 9u00 - 18u30
Zaterdag: 9u00 - 17u00

Receptie naverkoop

Maandag tem vrijdag: 7u45 - 17u45

After Sales: sneldienst

Maandag tem vrijdag: 7u45 - 17u00
Zaterdag: 8u00 - 12u00

Magazijn wisselstukken

Maandag tem vrijdag: 8u00 - 12u00 & 13u00 - 17u00


Contact
naverkoop.sint-niklaas@imacar.be

Expertise & ervaring
Familiale verankering
Integrale & flexibele aanpak
Grote geografische spreiding
compleet aanbod
Servicegerichtheid