Imacar Wetteren De Keukeleire

Zuidlaan 123
9230 Wetteren

T 09 369 04 22
F 09 368 04 10
wetteren@imacar.be

Peugeot Citroen Imacar select
Philip Verbaere
Philip Verbaere
Siteverantwoordelijke
09 365 77 05
philip.verbaere@imacar.be
Myriam Janssens
Myriam Janssens
Fleet Manager
0473 80 88 48
myriam.janssens@imacar.be
Joris Cnudde
Joris Cnudde
Commercieel raadgever
09 365 77 04
joris.cnudde@imacar.be
Steven Neefs
Steven Neefs
Commercieel raadgever
09 365 77 06
steven.neefs@imacar.be
Peter Michiels
Peter Michiels
Magazijn/wisselstukken
09 365 77 02
magazijn.wetteren@imacar.be
Kimberlie Van Wettere
Kimberlie Van Wettere
Receptie naverkoop
09 365 77 01
receptie.wetteren@imacar.be
Emy Pauwels
Emy Pauwels
Receptie naverkoop
09 365 77 01
emy.pauwels@imacar.be

Uw auto, uw trots? Dat begrijpen we bij imacar De Keukeleire maar al te goed. Want ons hart klopt al meer dan 50 jaar voor knappe, solide wagens. Net daarom verdelen wij Peugeot - synoniem voor compromisloze kwaliteit, doorgedreven design en een intuïtieve rijervaring.

Die voorliefde delen we graag met u. Door de portieren van onze Peugeots uitnodigend open te zwaaien. En door u én uw wagen te omringen met een vlotte service. Zo levert De Keukeleire - naast opmerkelijke wagens - ook al een halve eeuw tevreden klanten af.

In onze ruime showroom kan u het volledige Peugeot-gamma in alle rust ontdekken. Onze ervaren verkopers staan u graag met raad en daad bij, bij het uitkiezen van een nieuwe wagen. Zij regelen met plezier een testrit voor u in de Peugeot van uw dromen.

Voor hen die snel een nieuwe wagen nodig hebben, beschikken wij bovendien over een ruim aantal stockwagens en Leeuwe Occassies die vrijwel direct geleverd kunnen worden.

Ook de professionals onder jullie krijgen bij ons alle aandacht. Voor al uw vragen rond mobiliteit heeft u slechts één aanspreekpunt, de medewerkers van onze fleetafdeling. Zij handelen snel en professioneel en geven u een gedegen advies met betrekking tot uw investering.

Ik wil gecontacteerd worden

In onze Privacy Policy informeren we u over de gegevens die wij verzamelen wanneer u onze website bezoekt en waarvoor we die gebruiken.

Openingsuren

Showroom

Maandag tem vrijdag: 8u30 - 18u30
Zaterdag: 9u00 - 16u30

Receptie naverkoop

Maandag tem vrijdag: 7u45 - 18u00
Zaterdag: enkel op afspraak

Magazijn wisselstukken

Maandag tem vrijdag: 8u00 - 17u00

Expertise & ervaring
Familiebedrijf
Integrale & flexibele aanpak
Grote geografische spreiding
compleet aanbod
Klantgerichtheid
Imacar Chat