Imacar Sint-Niklaas Vanhoecke

Prins Boudewijnlaan 117
9100 Sint-Niklaas

T 03 778 03 03

Peugeot Citroen DS Automobiles Opel Imacar select
Stéphan Vanhoecke
Stéphan Vanhoecke
Bestuurder
stephan.vanhoecke@imacar.be
Dirk Huyck
Dirk Huyck
Siteverantwoordelijke
dirk.huyck@imacar.be
Bart Blommaert
Bart Blommaert
Sales Manager
03 780 34 34
bart.blommaert@imacar.be
Myriam Janssens
Myriam Janssens
Fleet Manager
0473 80 88 48
myriam.janssens@imacar.be
Yves Closson
Yves Closson
Sales Manager Select
03 780 33 69
yves.closson@imacar.be
Bart Heirbaut
Bart Heirbaut
Verantwoordelijke werkplaats
03 780 33 44
bart.heirbaut@imacar.be
Jan Berghmans
Jan Berghmans
Aftersales Manager
03 780 33 49
jan.berghmans@imacar.be
Ivo Van Vlerken
Ivo Van Vlerken
Verantwoordelijke magazijn en sneldienst
03 750 95 09
ivo.vanvlerken@imacar.be
Silvie Vanuytvanck
Silvie Vanuytvanck
Coördinator afleveringen
03 780 33 59
silvie.vanuytvanck@imacar.be
Tanya Baeyens
Tanya Baeyens
Boekhouding
03 780 33 52
tanya.baeyens@imacar.be
Catharina De Rooster
Catharina De Rooster
HR manager
03 780 34 32
catharina.derooster@imacar.be

Ik wil gecontacteerd worden

In onze Privacy Policy informeren we u over de gegevens die wij verzamelen wanneer u onze website bezoekt en waarvoor we die gebruiken.

Openingsuren

Showroom

Maandag tem vrijdag: 9u00 - 18u30
Zaterdag: 9u00 - 17u00

Receptie naverkoop

Maandag tem vrijdag: 7u45 - 17u45
Telefonisch bereikbaar vanaf 8u00

After Sales: sneldienst

Maandag tem donderdag: 7u45 - 12u00 & 12u45 - 17u00
Vrijdag: 7u45 - 12u00 & 12u45 - 15u15
Zaterdag: 8u00 - 12u00

Magazijn wisselstukken

Maandag tem vrijdag: 8u00 - 12u00 & 13u00 - 17u00

Contact
naverkoop.sint-niklaas@imacar.be

Expertise & ervaring
Familiebedrijf
Integrale & flexibele aanpak
Grote geografische spreiding
compleet aanbod
Klantgerichtheid
Imacar Chat