Imacar Bornem

Kristoff Vits
Kristoff Vits
Siteverantwoordelijke
kristoff.vits@imacar.be
Filip Dedecker
Filip Dedecker
Commercieel Raadgever
03 889 39 55
filip.dedecker@imacar.be
Myriam Janssens
Myriam Janssens
Fleet Manager
0473 80 88 48
myriam.janssens@imacar.be
Philip Verbaere
Philip Verbaere
Fleet Manager
0475 46 09 74
philip.verbaere@imacar.be
Lieven Simoens
Lieven Simoens
HR manager
03 780 34 32
lieven.simoens@imacar.be
Hervé De Braekeleer
Hervé De Braekeleer
Marketing Manager
03 780 33 66
marketing@imacar.be

Openingsuren

Showroom
Maandag tem vrijdag: 9u00 - 18u00
Zaterdag: 10u00 - 17u00
Gesloten vanaf 25/12 tot en met 01/01

Receptie naverkoop
Maandag tem vrijdag: 8u00 - 18u00
Gesloten vanaf 25/12 tot en met 01/01

Magazijn wisselstukken
Maandag tem donderdag: 8u00 - 12u00 en 13u00 - 17u00
Vrijdag: 8u00 - 12u00 en 13u00 - 16u00
Gesloten vanaf 25/12 tot en met 01/01

Expertise & ervaring
Familiebedrijf
Integrale & flexibele aanpak
Grote geografische spreiding
compleet aanbod
Klantgerichtheid