Imacar Bornem

Puursesteenweg 319
2880 Bornem
BE 0476.184.480

T 03 889 39 55
bornem@imacar.be

Peugeot Citroen Hyundai Imacar select
Kristoff Vits
Kristoff Vits
Siteverantwoordelijke
kristoff.vits@imacar.be
Steve Verelst
Steve Verelst
Commercieel Raadgever
03 889 39 55
steve.verelst@imacar.be
Myriam Janssens
Myriam Janssens
Fleet Manager
0473 80 88 48
myriam.janssens@imacar.be
Philip Verbaere
Philip Verbaere
Fleet Manager
0475 46 09 74
philip.verbaere@imacar.be
Lieven Simoens
Lieven Simoens
03 780 34 32
03 780 34 32
lieven.simoens@imacar.be
Hervé De Braekeleer
Hervé De Braekeleer
Marketing Manager
03 780 33 66
marketing@imacar.be

Ik wil gecontacteerd worden

In onze Privacy Policy informeren we u over de gegevens die wij verzamelen wanneer u onze website bezoekt en waarvoor we die gebruiken.

Openingsuren

Showroom
Maandag tem vrijdag: 9u00 - 18u00
Zaterdag: 10u00 - 17u00
Gesloten vanaf 21/07 t.e.m. 07/08 en op 15/08

Receptie naverkoop
Maandag tem vrijdag: 8u00 - 18u00
Gesloten vanaf 21/07 t.e.m. 07/08 en op 15/08

Magazijn wisselstukken
Maandag tem donderdag: 8u00 - 12u00 en 13u00 - 17u00
Vrijdag: 8u00 - 12u00 en 13u00 - 16u00
Gesloten vanaf 21/07 t.e.m. 07/08 en op 15/08

Expertise & ervaring
Familiebedrijf
Integrale & flexibele aanpak
Grote geografische spreiding
compleet aanbod
Klantgerichtheid
Imacar Chat